N-Ch. SIPMOS 800V 3,1A 4Ω 100W
| Kód: | 67237 |
| Výrobce: | Infineon Technologies AG |
| Hmotnost [g]: | 3.7 |
| Značení výrobce: | BUZ80 |
| značení výrobce 2: | C67078-S1309-A2 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 3,1A |
| Napětí: | 800V |
| Typ: | N-Ch |
| Výkon: | 100W |
| RDSon: | 4Ω |
| značení výrobce 3: | SP000011381 |
| Pouzdro: | TO-220AB |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
BUZ80
C67078-S1309-A2
SP000011381
SMD: Ne
Výprodej