N-Ch. MOSFET 50V 13A 0.12R 40W
| Kód: | 11986 |
| Výrobce: | STMicroelectronics International N.V. |
| Hmotnost [g]: | 2.68 |
| Značení výrobce: | BUZ71A |
| Teplota min: | -65 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 13A |
| Napětí: | 50V |
| Typ: | N-Ch |
| Výkon: | 40W |
| RDSon: | 120mΩ |
| Pouzdro: | TO-220AB |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
BUZ71A
SMD: Ne
Výprodej