N-Ch. MOSFET 100V 50A 0.035R
| Kód: | 39086 |
| Výrobce: | Infineon Technologies AG |
| Hmotnost [g]: | 7.03 |
| Značení výrobce: | BUZ344 |
| značení výrobce 2: | C67078-S3132-A2 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 50A |
| Napětí: | 100V |
| Typ: | N-CH |
| Výkon: | 170W |
| RDSon: | 35mΩ |
| značení výrobce 3: | SP000011354 |
| Pouzdro: | TO-218 |
| Balení [ks]: | 25 |
| Obal: | Tuba |
BUZ344
C67078-S3132-A2
SP000011354
SMD: Ne
Výprodej