Tranzistor NPN 450V 500mA 40W
| Kód: | 28647 |
| Výrobce: | STMicroelectronics International N.V. |
| Hmotnost [g]: | 1.24 |
| Značení výrobce: | BUX87 |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 0,5A |
| Napětí: | 450V |
| Výkon: | 40W |
| Polarita: | NPN |
| Pouzdro: | TO-126 |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
BUX87
SMD: Ne
Výprodej