N-Ch. MOSFET 1000V 3,1A 125W 5R
| Kód: | 9559 |
| Výrobce: | Philips |
| Značení výrobce: | BUK456-1000B |
| značení výrobce 2: | 9339 552 50127 |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 3,1A |
| Napětí: | 1000V |
| Typ: | N-Ch |
| Výkon: | 125W |
| RDSon: | 5Ω |
| Pouzdro: | TO-220AB |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
BUK456-1000B
9339 552 50127
SMD: Ne
Výprodej