NPN Darl. 400V 15A 155W
| Kód: | 23672 |
| Výrobce: | STMicroelectronics International N.V. |
| Hmotnost [g]: | 5.38 |
| Značení výrobce: | BU941P |
| Teplota min: | -65 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 15A |
| Napětí: | 400V |
| Výkon: | 155W |
| Polarita: | NPN |
| Performance: | >300 |
| Pouzdro: | TO-247 |
| Balení [ks]: | 30 |
| Obal: | Tuba |
BU941P
SMD: Ne
Výprodej