Triac 600V 8A Igt=10mA
| Kód: | 686695 |
| Výrobce: | STMicroelectronics International N.V. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | BTB08-600SWRG |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 8A |
| Napětí: | 600V |
| Druh, typ: | 3Q SL |
| Parm.hlavní - hodnota: | 10mA |
| Pouzdro: | TO-220AB |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
BTB08-600SWRG
BTB08-600SW
SMD: Ne
Výprodej