Triak 1A 600V Igt=35mA
| Kód: | 23181 |
| Výrobce: | Philips |
| Hmotnost [g]: | 0.22 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | BT134W-600 |
| značení výrobce 2: | 9340 009 60115 |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 1A |
| Napětí: | 600V |
| Druh, typ: | 4Q |
| Parm.hlavní - hodnota: | 35/70mA |
| Pouzdro: | SOT-223 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
BT134W-600
9340 009 60115
SMD: Ano
Výprodej