N-channel TrenchMOS 100V 190mA
| Kód: | 998875 |
| Výrobce: | NXP Semiconductors N.V. |
| Hmotnost [g]: | 0.09 |
| Značení výrobce: | BST82,215 |
| značení výrobce 2: | 9337 331 10215 |
| Teplota min: | -65 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 190mA |
| Napětí: | 100V |
| Typ/pol.: | N-MOS-e |
| Výkon: | 830mW |
| Pouzdro: | SOT-23 |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
BST82,215
9337 331 10215
BST82
standartní SOT-23 se třemi vývody
SMD: Ano
Výprodej