Tranzistor 2xN-Ch 60V 320mA 1,6R
| Kód: | 1452374 |
| Výrobce: | NXP Semiconductors N.V. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | BSS138PS,115 |
| značení výrobce 2: | 9340 649 89115 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 320mA |
| Napětí: | 60V |
| Typ/pol.: | 2xN-MOS-e |
| Výkon: | 280mW |
| Perf/RDSon: | 1,6Ω |
| Pouzdro: | SOT-363 (SC88) |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
BSS138PS,115
9340 649 89115
BSS138PS
SMD: Ano
Výprodej