N-Ch. MOSFET 240V 100mA 14R 0.36W
| Kód: | 1772117 |
| Výrobce: | Infineon Technologies AG |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | BSS131H6327XTSA1 |
| značení výrobce 2: | BSS131 H6327 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 100mA |
| Napětí: | 240V |
| Typ/pol.: | N-Ch. |
| Výkon: | 360mW |
| Perf/RDSon: | 14R |
| značení výrobce 3: | SP000702620 |
| Pouzdro: | SOT-23 |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka |
BSS131H6327XTSA1
BSS131 H6327
SP000702620
BSS131
standartní SOT-23 se třemi vývody
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona