P-LogL MOSFET 250V 0.25A 12R 1.8W
| Kód: | 973383 |
| Výrobce: | Infineon Technologies AG |
| Hmotnost [g]: | 0.26 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | BSP92PL6327HTSA1 |
| značení výrobce 2: | BSP92P L6327 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 250mA |
| Napětí: | 250V |
| Typ/pol.: | P-MOS-e |
| Výkon: | 1,8W |
| Perf/RDSon: | 12R |
| značení výrobce 3: | SP000089223 |
| Pouzdro: | SOT-223 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka |
BSP92PL6327HTSA1
BSP92P L6327
SP000089223
BSP92P
SMD: Ano
Výprodej