N-CH MOS-FET 0,36A 240V 6R 1.8W
| Kód: | 1775459 |
| Výrobce: | Infineon Technologies AG |
| Značení výrobce: | BSP89H6327XTSA1 |
| značení výrobce 2: | BSP89 H6327 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 360mA |
| Napětí: | 240V |
| Typ/pol.: | N-MOS-e |
| Výkon: | 1.8W |
| Perf/RDSon: | 6R |
| značení výrobce 3: | SP001058794 |
| Pouzdro: | SOT-223 |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka |
BSP89H6327XTSA1
BSP89 H6327
SP001058794
BSP89
SMD: Ano
Výprodej