EMI-Filter Chip 330R 100MHz 1.5A 70mR
| Kód: | 447318 |
| Výrobce: | Murata Manufacturing Co., Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 0.04 |
| Značení výrobce: | BLM21PG331SN1D |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 1,5A |
| Tolerance: | 70mR |
| Série: | BLM21 |
| Z100M: | 330R |
| Pouzdro: | 0805 |
| Balení [ks]: | 4000 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
BLM21PG331SN1D
BLM21PG331SN
(2012): 0.08" × 0.05" (2.0 mm × 1.25 mm)
SMD: Ano
Výprodej