EMI-Filter Chip 600R@100MHz 25% 500mA 0,38Rdc
| Kód: | 57556 |
| Výrobce: | Murata Manufacturing Co., Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 0.04 |
| Značení výrobce: | BLM11A601SPT |
| značení výrobce 2: | BLM18AG601SN1D |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 500mA |
| Tolerance: | 380mR |
| Série: | BLM11 |
| Z100M: | 600R |
| Pouzdro: | 0603 |
| Balení [ks]: | 4000 |
| Obal: | Cívka |
BLM11A601SPT
BLM18AG601SN1D
(1608): 0.063" × 0.031" (1.6 mm × 0.8 mm)
SMD: Ano
Výprodej