Černé tělísko 2x6p.
| Kód: | 5797 |
| Výrobce: | Shyaro Chi Enterprise Co., Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 0.61 |
| Značení výrobce: | BLD-12 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Proud: | 3A |
| Počet pozic: | 12 |
| Napětí: | 250V |
| Rozměry/Rastr: | 2,54mm |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
Výprodej