Vidlice 2x30p do PS rovná
| Kód: | 3830 |
| Výrobce: | Shyaro Chi Enterprise Co., Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 8.4 |
| Značení výrobce: | BH-60S |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Počet pozic: | 60 |
| Barva: | černá |
| Počet řad: | 2 |
| Provedení: | 180° |
| Rastr: | 2,54mm |
| Balení [ks]: | 60 |
| Obal: | TRAY |
Výprodej