Tranzistor NPN 80V 500mA
| Kód: | 5635 |
| Výrobce: | Continental Device India Pvt. Ltd., (CDIL) |
| Hmotnost [g]: | 1.38 |
| Značení výrobce: | BD829 |
| Proud: | 1A |
| Napětí: | 80V |
| Výkon: | 10W |
| Polarita: | NPN |
| Zesílení: | 40-250 |
| Pouzdro: | TO-202 |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
BD829
SOT128B
SMD: Ne
Výprodej