Tranzistor NPN 80V 4A 40W
| Kód: | 64260 |
| Výrobce: | Fairchild Semiconductor Corporation |
| Hmotnost [g]: | 1.88 |
| Značení výrobce: | BD679ASTU |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 4A |
| Napětí: | 80V |
| Výkon: | 40W |
| Polarita: | NPN |
| Performance: | >750 |
| Pouzdro: | TO-126 |
| Balení [ks]: | 60 |
| Obal: | Tuba |
BD679ASTU
BD679A
SMD: Ne
Výprodej