Tranzistor PNP 80V 4A 36W
| Kód: | 687692 |
| Výrobce: | onsemi (ON Semiconductor) |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | BD442G |
| Teplota min: | -50 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 4A |
| Napětí: | 80V |
| Výkon: | 36W |
| Polarita: | PNP |
| Pouzdro: | TO-126 |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
BD442G
BD442
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona