Tranzistor NPN 45V 4A 36W
| Kód: | 37458 |
| Výrobce: | STMicroelectronics International N.V. |
| Hmotnost [g]: | 1.36 |
| Značení výrobce: | BD437 |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 4A |
| Napětí: | 45V |
| Výkon: | 36W |
| Polarita: | NPN |
| Pouzdro: | SOT-32 |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
BD437
SMD: Ne
Výprodej