PNP 60V 1,5A 12,5W
| Kód: | 66122 |
| Výrobce: | STMicroelectronics International N.V. |
| Hmotnost [g]: | 1.32 |
| Značení výrobce: | BD138 |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 1,5A |
| Napětí: | 60V |
| Výkon: | 12,5W |
| Polarita: | PNP |
| Zesílení: | 100-250 |
| Pouzdro: | TO-126 |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
Výprodej