NPN 1,3W 45V 1A B=100-250 130MHz
| Kód: | 82481 |
| Výrobce: | Philips |
| Hmotnost [g]: | 0.18 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | BCX54-16,115 |
| značení výrobce 2: | 9336 747 40115 |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 1A |
| Napětí: | 45V |
| Typ/pol.: | NPN |
| Výkon: | 1,3W |
| Zesílení: | 100-250 |
| Pouzdro: | SOT-89 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
BCX54-16,115
9336 747 40115
BCX54-16
SC62
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona