NPN 1,33W 60V 1A B=63-160 130MHz
| Kód: | 1000580 |
| Výrobce: | NXP Semiconductors N.V. |
| Hmotnost [g]: | 0.27 |
| Značení výrobce: | BCP55-10,115 |
| značení výrobce 2: | 9339 172 20115 |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 1A |
| Napětí: | 60V |
| Typ/pol.: | NPN |
| Výkon: | 1,33W |
| Zesílení: | 63-160 |
| Pouzdro: | SOT-223 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
BCP55-10,115
9339 172 20115
BCP55-10
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona