Tranzistor PNP 60V 1A 1.5W
| Kód: | 58170 |
| Výrobce: | Infineon Technologies AG |
| Hmotnost [g]: | 1.07 |
| Značení výrobce: | BCP52E6327 |
| značení výrobce 2: | Q62702C2146 |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 1A |
| Napětí: | 60V |
| Typ/pol.: | PNP |
| Výkon: | 2W |
| značení výrobce 3: | SP000010699 |
| Zesílení: | 40-250 |
| Pouzdro: | SOT-223 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
BCP52E6327
Q62702C2146
SP000010699
BCP52
SMD: Ano
Výprodej