Tranzistor PNP 30V 100mA 300mW B=220-475
| Kód: | 52226 |
| Výrobce: | onsemi (ON Semiconductor) |
| Hmotnost [g]: | 0.04 |
| Značení výrobce: | BC859BLT1 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 100mA |
| Napětí: | 30V |
| Typ/pol.: | PNP |
| Výkon: | 300mW |
| Zesílení: | 220-475 |
| Pouzdro: | SOT-23 |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka |
BC859BLT1
BC859B
standartní SOT-23 se třemi vývody
SMD: Ano
Výprodej