Tranzistor PNP 30V 100mA B=200-475
| Kód: | 2738526 |
| Výrobce: | Nexperia B.V. |
| Hmotnost [g]: | 0.04 |
| Značení výrobce: | BC858B,215 |
| značení výrobce 2: | 9335 897 90215 |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 100mA |
| Napětí: | 30V |
| Typ/pol.: | PNP |
| Výkon: | 250mW |
| Zesílení: | 200-475 |
| Pouzdro: | SOT-23 |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
BC858B,215
9335 897 90215
BC858B
standartní SOT-23 se třemi vývody
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona