Tranzistor NPN 30V 100mA B=420-800 0.33W
| Kód: | 58421 |
| Výrobce: | Infineon Technologies AG |
| Hmotnost [g]: | 0.06 |
| Značení výrobce: | BC848CE6327HTSA1 |
| značení výrobce 2: | BC 848C E6327 |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 100mA |
| Napětí: | 30V |
| Typ/pol.: | NPN |
| Výkon: | 300mW |
| značení výrobce 3: | SP000010552 |
| Zesílení: | 420-800 |
| Pouzdro: | SOT-23 |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
BC848CE6327HTSA1
BC 848C E6327
SP000010552
BC848C
standartní SOT-23 se třemi vývody
SMD: Ano
Výprodej