Tranzistor NPN/NPN 65V 100mA 300mW
| Kód: | 1372077 |
| Výrobce: | NXP Semiconductors N.V. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | BC846BS,115 |
| značení výrobce 2: | 9340 635 82115 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 100mA |
| Napětí: | 65V |
| Typ/pol.: | 2xNPN |
| Výkon: | 300mW |
| Pouzdro: | SOT-363 (SC88) |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
BC846BS,115
9340 635 82115
BC846BS
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona