Tranzistor PNP 45V 100mA 625mW
| Kód: | 15846 |
| Výrobce: | Motorola Semiconductors |
| Hmotnost [g]: | 0.23 |
| Značení výrobce: | BC560C |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 100mA |
| Napětí: | 45V |
| Typ/pol.: | PNP |
| Výkon: | 625mW |
| Zesílení: | 380-800 |
| Pouzdro: | TO-92 |
| Balení [ks]: | 5000 |
| Obal: | Volně |
BC560C
SMD: Ne
Výprodej