VHF variable capacitance diode 30V 20mA
| Kód: | 544534 |
| Výrobce: | Philips |
| Hmotnost [g]: | 0.06 |
| Značení výrobce: | BBY40,215 |
| značení výrobce 2: | 9335 053 10215 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Druh, typ: | VHF |
| Pouzdro: | SOT-23 |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
| Kapacita nom.: | 26-32pF |
| Laditelnost: | 5-6,5 |
BBY40,215
9335 053 10215
BBY40
standartní SOT-23 se třemi vývody
SMD: Ano
Výprodej