Switching diode array 75V 0,2W Dual-Dual, Series (Alt.)
| Kód: | 782021 |
| Výrobce: | Diodes Inc. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | BAV99DW-7-F |
| Teplota min: | -65 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 215mA |
| Napětí: | 75V |
| Druh, typ: | Switching |
| Konfigurace: | 2x2 Serial |
| Pouzdro: | SOT-363 (SC88) |
| trr: | 4ns |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka |
BAV99DW-7-F
BAV99DW
SMD: Ano
Výprodej