Dioda 200V 250mA 500mW
| Kód: | 3114518 |
| Výrobce: | Vishay Intertechnology, Inc. |
| Hmotnost [g]: | 0.15 |
| Značení výrobce: | BAV20-TAP |
| Teplota min: | -65 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 250mA |
| Napětí: | 150V |
| Konfigurace: | Single |
| Pouzdro: | DO-35 |
| trr: | 50ns |
| Balení [ks]: | 10000 |
| Obal: | Ammopack |
BAV20-TAP
BAV20
DO-204AH
SMD: Ne
Výprodej