Si-dioda 75V 200mA 4ns
| Kód: | 73953 |
| Výrobce: | Philips |
| Hmotnost [g]: | 0.06 |
| Značení výrobce: | BAS32 |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 200mA |
| Napětí: | 75V |
| Konfigurace: | Single |
| Pouzdro: | SOD-80 MINIMELF |
| trr: | 4ns |
| Balení [ks]: | 2500 |
| Obal: | Cívka |
BAS32
Pouzdro pro diody
SMD: Ano
Výprodej