Diodové pole( 3 diody) 200V 250mA
| Kód: | 73320 |
| Výrobce: | Infineon Technologies AG |
| Hmotnost [g]: | 0.06 |
| Značení výrobce: | BAS21UE6327HTSA1 |
| značení výrobce 2: | BAS 21U E6327 |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 250mA |
| Napětí: | 200V |
| Konfigurace: | 3x Single |
| značení výrobce 3: | SP000012610 |
| Pouzdro: | SC74 |
| trr: | 50ns |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
BAS21UE6327HTSA1
BAS 21U E6327
SP000012610
BAS21U
SMD: Ano
Výprodej