Dioda rychlá 250V 0,2A 50ns
| Kód: | 791645 |
| Výrobce: | onsemi (ON Semiconductor) |
| obsah látek: | GREEN |
| Značení výrobce: | BAS21HT1G |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 200mA |
| Napětí: | 250V |
| Konfigurace: | Single |
| Pouzdro: | SOD-323 (SC76) |
| trr: | 50ns |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka |
BAS21HT1G
BAS21H
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona