Spínací dioda 4ns 75V 0,25A
| Kód: | 494224 |
| Výrobce: | Philips |
| Hmotnost [g]: | 0.04 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | BAS216,115 |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 250mA |
| Napětí: | 75V |
| Konfigurace: | Single |
| Pouzdro: | SOD-110 |
| trr: | 4ns |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
BAS216,115
BAS216
SMD: Ano
Výprodej