2x Schottky Dioda 30V 100mA
| Kód: | 57859 |
| Výrobce: | Fairchild Semiconductor Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.04 |
| Značení výrobce: | BAR43S |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 100mA |
| Napětí: | 40V |
| Konfigurace: | Series |
| Pouzdro: | SOT-23 |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka |
BAR43S
standartní SOT-23 se třemi vývody
SMD: Ano
Výprodej