Schottky Dioda 100mA 30V
| Kód: | 75452 |
| Výrobce: | Fairchild Semiconductor Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.03 |
| Značení výrobce: | BAR43 |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 100mA |
| Napětí: | 40V |
| Konfigurace: | Single |
| Pouzdro: | SOT-23 |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka |
BAR43
standartní SOT-23 se třemi vývody
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona