Tlumivka 10uH 320mA 0.98R 10%
| Kód: | 550387 |
| Výrobce: | EPCOS AG. |
| Hmotnost [g]: | 0.36 |
| Značení výrobce: | B82432-A1103-K |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 320mA |
| Tolerance: | 10% |
| Série: | SIMID |
| Indukčnost: | 10uH |
| SRF: | 22Mhz |
| Pouzdro: | 1812 |
| Balení [ks]: | 2500 |
| Obal: | Cívka |
B82432-A1103-K
B82432-A1103
(4532): 0.18" × 0.12" (4.6 mm × 3.0 mm)
SMD: Ano
Výprodej