Tlumivka 100uH 1A
| Kód: | 73157 |
| Výrobce: | EPCOS AG. |
| Hmotnost [g]: | 2.81 |
| Značení výrobce: | B82111-E-C25 |
| značení výrobce 2: | B82111E0000C025 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 1A |
| Série: | B82111E |
| Indukčnost: | 100uH |
| Pouzdro: | Axial |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka |
B82111-E-C25
B82111E0000C025
Axiální pouzdro
SMD: Ne
Výprodej