Můstek SMD 1A 40V(Vrms) 80V(Vrrm)
| Kód: | 82667 |
| Výrobce: | Diotec Semiconductor AG |
| Hmotnost [g]: | 0.64 |
| Značení výrobce: | B40S |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 1A |
| Napětí: | 80V |
| Pouzdro: | SMDDIP-6/4 |
| Balení [ks]: | 1250 |
| Obal: | Cívka |
B40S
DF005S
SMD: Ano
Výprodej