Kondenzátor MKT 1µ0 100V 5%
| Kód: | 45317 |
| Výrobce: | EPCOS AG. |
| Hmotnost [g]: | 0.46 |
| Značení výrobce: | B32561-J1105-J |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Napětí: | 100V |
| Typ: | MKT |
| Kapacita: | 1uF |
| Tolerance: | 5% |
| Pouzdro: | R=10 |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
B32561-J1105-J
CUU001,0LET
SMD: Ne
Výprodej