Kond. MKT R=7,5 2µ2 100V 10%
| Kód: | 503340 |
| Výrobce: | EPCOS AG. |
| Značení výrobce: | B32560J1225K |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Napětí: | 100V |
| Typ: | MKT |
| Kapacita: | 2,2uF |
| Tolerance: | 10% |
| Pouzdro: | R=7,5 |
| Balení [ks]: | 300 |
| Obal: | Volně |
B32560J1225K
CUU002,2LDT
SMD: Ne
Výprodej