Connector header 16p. RM=2mm 2 row
| Kód: | 729121 |
| Výrobce: | J.S.T. Mfg. Co.,Ltd. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | B16B-PHDSS(LF)(SN) |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Proud: | 3A |
| Počet pozic: | 16 |
| Napětí: | 250V |
| Rozměry/Rastr: | 2mm |
| Druh,fam: | PHD |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
B16B-PHDSS(LF)(SN)
B16B-PHDSS
Výprodej