Schottky dioda 40V 1A
| Kód: | 1019840 |
| Výrobce: | Vishay Intertechnology, Inc. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | B140-E3/5AT |
| Teplota min: | -65 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 1A |
| Napětí: | 40V |
| Druh, typ: | Schottky |
| VF @ 125°C: | 520mV |
| Konfigurace, výkon: | Single |
| Pouzdro: | SMA (DO-214AC) |
| Balení [ks]: | 7500 |
| Obal: | Cívka |
B140-E3/5AT
B140
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona