16M Serial FLASH 2,7V
| Kód: | 766149 |
| Výrobce: | Atmel Corp. |
| Hmotnost [g]: | 2.09 |
| obsah látek: | GREEN |
| Značení výrobce: | AT45DB161D-TU |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Kapacita: | 16Mbit |
| Interface: | SPI |
| Rychlost: | 66MHz |
| Napájení: | 2,7-3,6V |
| Pouzdro: | TSOP1-28 8x13.4 |
| Balení [ks]: | 234 |
| Obal: | TRAY |
AT45DB161D-TU
45DB161
SMD: Ano
Výprodej