Conductive polymer cap. 330uF 24mR 105° 10V 10.3x10.3mm
| Kód: | 1050391 |
| Výrobce: | United Chemi Con |
| Hmotnost [g]: | 1.81 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | APXA100ARA331MJ80G |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Napětí: | 10V |
| Typ: | ESMD-LESR |
| Kapacita: | 330uF |
| Rozměry: | 10x7,7mm |
| Z 100kHz: | 24mΩ |
| Pouzdro: | SMD |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Cívka |
APXA100ARA331MJ80G
CSMD0330/10
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej