Svorkovnice nacvakávácí RM=5mm, 1p. šedá
| Kód: | 82391 |
| Výrobce: | PTR Hartmann GmbH |
| Hmotnost [g]: | 1.03 |
| Značení výrobce: | AK3000/1-5.0 |
| Teplota min: | -30 °C |
| Teplota max: | 100 °C |
| Proud: | 16A |
| Počet pozic: | 1 |
| Napětí: | 300V |
| Rozměry/Rastr: | 5mm |
| Obal: | Volně |
AK3000/1-5.0
AK3000/1
Výprodej