Šroubovací svorkovnice 3p. RM=5mm 90° šedá. 250V 24A
| Kód: | 3606698 |
| Výrobce: | PTR Hartmann GmbH |
| Hmotnost [g]: | 3.75 |
| Značení výrobce: | AK100/3DS-5.0-H-GREY |
| značení výrobce 2: | 50100030150G |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Proud: | 24A |
| Počet pozic: | 3 |
| Napětí: | 250V |
| Rozměry/Rastr: | 5mm |
| Druh, řada: | AK100-H |
| značení výrobce 3: | AK100/3DS-5.0-H-GRAU |
| Balení [ks]: | 250 |
| Obal: | Volně |
AK100/3DS-5.0-H-GREY
50100030150G
AK100/3DS-5.0-H-GRAU
ARK250/3
Výprodej